ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги  інформуємо вас про те, що 18 травня набрали чинності більшість основних норм Закону від 11.04.2024 №3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку".

• Згідно з цим законом, зокрема, Громадяни України, які підлягають взяттю на військовий облік, перебувають на військовому обліку, зобов’язані уточнити протягом 60 днів (до 16 липня 2024 року) свої персональні дані у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (центрі надання адміністративних послуг або через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста). У відповідному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки  Вам мають вклеїти у військово-обліковий документ  ВІН – код.  (це обов’язково!)
  • 16 травня 2024 року Постановою КМУ №560 було затверджено новий Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
  • Працівники, які користуються правом на відстрочку від мобілізації згідно норм нового закону (ст. 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” ) повинні подати  заяву на розгляд комісії при РТЦКтаСП щодо оформлення довідки про відстрочку  (додаток 4 до  Порядку 560)
  • Просимо вас детально ознайомитися зі змінами і дотримуватися законодавства. Також про усі зміни у військово-облікових документах просимо своєчасно  повідомляти відділ кадрів -  відповідальну за ведення військового обліку працівників  університету,  провідного фахівця Якубовську Галину.
  •  Перед візитом в (Р)ТЦК та СП просимо  завчасно замовити довідку з місця роботи.
  • За додатковою консультацією та роз’ясненнями з окремих питань військового обліку звертайтесь до відділу кадрів університету.