Свій пароль (або логін) для входу на Сайт дистанційного навчання ЛДУФК (СДН) можна відновити при умові, якщо у вашому профілі прописана адреса вашої електоронної пошти (Email).

Для відновлення паролю, на першій сторінці сайту, перейдіть за посиланням "Забули логін або пароль?". У вікні, що відкриється, введіть свій Email у нижньому полі  та натисніть кнопку "Знайти". На вашу пошту прийде лист (перевіряйте папку СПАМ), в якому буде зазначено ваш логін та посилання за яким ви відновите свій пароль. УВАГА! Ваша електронна адреса не є логіном для входу на сайт!

Якщо і в цьому випадку вас спіткала невдача, тоді необхідно відправити запит на адресу адміністратора згідно зазначеної форми до якого слід прикріпити скріншоти з послідовністю ваших дій. В листі ОБОВ'ЯЗКОВО вказуйте свій логін входу на СДН.