Сайт дистанційного навчання ЛДУФК (СДН) створений на базі системи динамічного управління навчанням Moodle і дозволяє організувати навчання в процесі спільного вирішення навчальних завдань та здійснювати взаємообмін знаннями.

Користувачами системи можуть бути викладачі та студенти університету зареєстровані особи, для яких, попередньо, був створений обліковий запис (профіль). Облікові записи для всіх користувачів створюються адміністратором на підставі попередньо наданої інформації.

Профілі студентів створюються на базі інформації наданої з ЄДБО, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер документа (паспорт, закордонний паспорт, ід картка).  Логіном і паролем (одночасно) при першому вході, є цифровий номер документа - посвідчення особи,  який був наданий при вступі у ВНЗ.

Для реєстрації викладача необхідно надіслати з корпоративної адреси кафедри, або деканату, на адресу адміністратора сайту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) наступну інформацію про викладача: прізвище, ім’я, по-батькові, E-mail, ім’я входу в систему (логін). Після реєстрації на електронну адресу зареєстрованого буде надіслано пароль для першого входу в систему.