До уваги користувачів сайту дистанційного навчання ЛДУФК

Після тривалого часу поневірянь Сайт дистанційного навчання ЛДУФК знову запрацював, і буде доступний в режимі 24/7 незалежно від збоїв електроенерії.

Проте, у звя’зку з тим, що інформація на сайті була реставрована станом на 15.10.2022р. – деякі курси та особисті профілі користувачів потребуватимуть відновлення.

В першу чергу адміністраторами сайту буде проведена звірка всіх користувачів та студентів зі списками груп наданих деканатами. За ходом звірки просимо слідкувати за повідомленнями на цьому оголошенні.

На даний момент верифіковано слухачів усіх факультетів!

Тим користувачам, які не змогли відновити свої профілі на СДН слід скористатись рекомендаціями,  що викладені нижче:

Студентам: Спробуйте входити на СДН під своїм логіном (номером паспорта) і паролем. Якщо це вам не вдається, скористайтесь опцією "Забули пароль?за інструкцією. Якщо і в цьому випадку вам не вдається увійти на свій профіль СДН - необхідно зі своєї електронної скриньки написати лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у якому слід вказати: Прізвище ім'я, логін входу на сайт (ОБОВ'ЯЗКОВО!!), номер вашої академічної групи, опишіть проблеви зі входом.. Якщо ви не памятаєте свій логін - надішліть копію вашого паспорта.

Викладачам: Спробуйте увійти на СДН під своїм логіном і паролем. Якщо це вам не вдається, скористайтесь опцією "Забули пароль?"  за інструкцією. Якщо і в цьому випадку ви зазнали невдачі, напишіть лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зі своє поштової скриньки, яка зареєстрована на СДН ЛДУФК.

УВАГА!

Використання адреси своєї електронної пошти замість логіна НЕДОПУСТИМО!.

Всі питання стосовно відновлення особистого профілю на СДН вирішуються тільки шляхом електронної переписки.