До уваги викладачів всіх кафедр університету.

З метою підтримки освітньої діяльності Міністерством освіти і науки України нашому навчальному закладу були надані ліцензії Zoom Meetings for Education з розширеним обсягом Large Meeting, що дозволяє проводити онлайн-конференції для 1000 учасників одночасно. Ліцензії будуть надані безкоштовно викладачам, які зареєстровані на сайті дистанційного навчання ЛДУФК. Проведення онлайн зустрічей в сервісі Zoom інтегрованого в платформу Moodle дасть змогу протоколювати дату, час, тривалість лекції та перелік відвідувачів на заняттях.

Для отримання ліцензій необхідно відправити на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з корпоративної поштової адреси кафедри список викладачів (лекторів), які будуть проводити заняття онлайн.

Після отримання електронного повідомлення користувачі повинні активувати свою ліцензію за посиланням вказаному у листі.

На СДН ЛДУФК ця діяльність буде доступна під назвою Zoom зустріч.

За цим посиланням можна переглянути Запис вебінару «Zoom for Education: використання цифрових інструментів для закладів освіти», що відбувся 19 серпня 2022 року