До уваги студентів 3-го курсу (РВО «БАКАЛАВР») факультету післядипломної та заочної освіти

Чергова літня заліково-екзаменаційна сесія триватиме з 17.05.2023р.  до  05.06.2023р.

Сесія проходитиме за змішаною (очно-дистанційною) формою навчання. Просимо студентів до початку сесії перевірити доступ до сайту дистанційного навчання ЛДУФК ім. І.Боберського.

Частина лекційних (уважно дивитися розклад занять), семінарських та інші видів авдиторних занять будуть проводитися дистанційно, практичні заняття – очно. У розкладі вказано місце проведення заняття та викладач, який буде його проводити. Якщо не вказано місце проведення заняття – заняття проходитиме дистанційно (за вимогою ведучого викладача та погодження з ним заняття можуть відбуватися очно).

Уся інформація щодо розкладу занять, організаційних питань, вивчення начальних дисциплін та складання форм контролю тощо подаватиметься на електронній дошці оголошень сайту університету, а також сайті дистанційного навчання.

Усім студентам, які навчаються за контрактом необхідно ТЕРМІНОВО!!! згідно договору до 12.05.2023 року оплатити навчання і подати у деканат інформацію про оплату (копії або фото квитанцій про оплату можна висилати на електронну адресу деканату Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). В іншому разі ми змушені будемо відрахувати з числа студентів тих, хто не вчасно оплатив навчання.

Організаційні збори відбудуться 17.05.2023 року о 10:00 год. онлайн. Вхід на онлайн-збори – через сайт дистанційного навчання у розділі «Організаційні збори».

 

Деканат

 

Дошка оголошень ЛДУФК ім. Івана Боберського

© 2023 Дошка оголошень, Last Update: 26.05.2023