До уваги тренерів-викладачів різних категорій!

Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського проводить курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів вищої, І та ІІ категорій.

Навчання проводитиметься за змішаною формою з використанням засобів віддаленого зв’язку в період з 05 жовтня 2022 року до 18 жовтня 2022 року. По закінченні навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

Вартість навчання – 2000 гривень для вищої категорії тренерів-викладачів, 1700 гривень для І категорії тренерів-викладачів, 1500 гривень для ІІ категорії тренерів-викладачів. Оплата може здійснюватися на місці або по перерахунку.

Для зарахування на курси необхідно зареєструватися на сайті університету (Головна сторінка -- підрозділ «Підвищення кваліфікації» -- Тренери-викладачі; посилання https://www.ldufk.edu.ua/index.php/1557.html ) або подати документи у деканат факультету післядипломної та заочної освіти:

  • заява (зразок – на сайті у підрозділі «Підвищення кваліфікації»). Обов’язково вказати номер телефону та електронну пошту (https://www.ldufk.edu.ua/files/Aspirantura/2016/zrazok%20zajavi.pdf);
  • копія диплому про вищу фізкультурну освіту;
  • довідка (скерування) з місця праці (для працевлаштованих);
  • договір у 2-х примірниках;
  • копію (фото) квитанції про оплату (оплату здійснювати після 05.10.2022р). Ел. пошта деканату: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Розклад занять можна буде переглянути за посиланням:

https://3w.ldufk.edu.ua/index.php/fakultet-pedahohichnoi-osvity-7/24-rozklad-zaniat

 Звертаємо увагу на необхідність виконання випускної роботи (оформлення - у формі реферату, 20-25 сторінок друкованого тексту). Тема роботи має бути присвячена сучасним аспектам теорії і методики обраного виду спорту (історичні, методика розвитку рухових якостей, методика відбору, спортивного тренування, профілактики травматизму, тощо). Електронний варіант роботи надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або роздрукований варіант можна відправити поштою за адресою: вул. Костюшка,  11,  місто Львів, 79007, деканат факультету післядипломної та заочної освіти.                 

Зацікавлених осіб прохання звертатися у деканат факультету післядипломної та заочної освіти ЛДУФК за адресою: вул. Костюшка,  11,  місто Львів, 79007, телефон (032) 255-32-05 (головний корпус).

 

Декан факультету післядипломної та заочної освіти

Сидорко Олег Юрійович.

 

Дошка оголошень ЛДУФК ім. Івана Боберського

© 2022 Дошка оголошень, Last Update: 06.10.2022