Повідомлення!

Звертаємось до вас, щоб повідомити, що незважаючи на воєнний стан на території України, студенти і надалі можуть спокійно проживати в гуртожитках університету. Однак задля вашої безпеки та реальних можливостей рекомендуємо цей складний етап провести вдома з вашими рідними.

У зв'язку з впровадженням військового стану посилюється система заходів щодо дотримання правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках.

В гуртожитках категорично забороняється вживання спиртних напоїв, а також використання заборонених електроприладів.

Запроваджується посилений пропускний режим. Вихід з гуртожитку з 22:00 по 6:00 заборонений, вхід у ці години дозволений за наявністю перепустки.

В гуртожитках можуть перебувати лише студенти ЛДУФК. Доступ батьків, рідних та друзів – ЗАБОРОНЕНО.