Хто тут

На даний момент 9 гостей на сайті

Правила роботи на сайті

Правила реєстрації та розміщення статей на сайті

Для того, щоб отримати можливість розміщати на Дошці оголошень ЛДУФК оголошення, повідомлення та іншу оперативну інформацію, необхідно пройти реєстрцію. Для цього, у рамці під назвою Авторизація, яка знаходиться у верхньому правому куті сайту, необхідно клікнути по піктограмі зі знаком "+" (Create an account), після чого має з'явитись реєстраційна форма. Всі поля цієї форми є обов'язковими для заповнення:

Ім'я:                                                     Ваше ім'я або ПІБ
Ім'я користувача:                            Ваш логін, або коротке ім'я під яким ви будете заходити на сайт
Електронна адреса:                      Ваша електронна адреса (для підрозділів адреса з домену ldufk.edu.ua)
Пароль: та Перевірка паролю:  Ваш пароль для входу на сайт.

Після заповнення форми натискаєте на графічну кнопку Реєстрація і через певний час ви будете мати можливість для написання та розміщення статей.

Розміщення інформації на сайті повинно розпочинатись з авторизованого входу. Для цього, у відповідні поля рамки Авторизація, необхідно внести свої реєстраційні дані: Ім'я користувача та Пароль. Правильність введених дани підтверджуєте натисканням на клавішу "Enter". Якщо авторизація пройшла успішно вміст рамки буде замінено на привітання з вашим іменем, а в лівій частині сайту з'явиться додаткова вкладка Меню користувача.
Для написання та розміщення інформації на сайті необхідно, у вказаній вкладці, обрати меню Додати статтю. В результаті  чого з'явиться вікно Нідіслати Статтю, що складається з трьох розділів: Редактор, Публікація, Метадані.
В розділі Редактор заповнюється поле заголовку статті та набирається її текст. Використовуючи можливості текстового редактора можна змінювати стилі, розмір та колір шрифтів, формат тексту, додавати малюнки, таблиці, смайли, робити посилання на інші сайти та т.і.
У розділі Публікація є ряд полів які необхідно заповнити. А саме, у полях Розділ та Категорія необхідно вибрати місце розміщення вашої статті.  У полі Початок Публікації необхідно встановити дату початку розміщення публікації , а у полі Кінець Публікації встановити дату зняття публікації з сайту. Якщо розміщення статті не має кінцевого терміну, то в полі Кінець Публікації необхідно написати слово Ніколи. Ще одне обов'язкове поле це Рівень Доступу, яке має три варіанти:
Публічний - стаття призначена для всіх відвідувачів сайту;
Зареєстрований - стаття призначена тільки для зареєстрованих користувачів;
Спеціальний - стаття призначена тільки для зареєстрованих користувачів адміністративної частини сайту.
Розділ Метадані не є обов'язковим для заповнення.
Після того, як стаття набрана та всі необхідні поля заповнені, необхіно натиснути графічну кнопку Зберегти. Після перегляду статті адміністратором сайту вона буде опублікована у час зазначений в полі Початок Публікації.

Опубліковану статтю можна редагувати. Для цього необхідно клікнути на піктограмі у вигляді олівця під заголовком статті, після чого відкриється вікно Надіслати Статтю. По закінченню редагування стаття знову зберігається.