Адміністрація

До уваги студентів!

У Львівському державному університеті фізичної культури, відповідно до графіка навчального процесу, з 2 по 15 січня 2018 року канікулярний період. З 15 січня для студентів університету запланована педагогічна, тренерська, клінічна, переддипломна практики, а також лижний збір. В даний період також проводиться випускна державна атестація студентів 6-го курсу ступеня «магістр». Паралельно для студентів, які не змогли з поважних причин скласти зимову заліково-екзаменаційну сесію, організовано здачу сесії. Аудиторні заняття для всіх студентів університету розпочнуться з 5-го лютого 2018 року.

Увага!

Антикорупційна діяльність

Відповідно до наказу ректора та ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» необхідно заповнити декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік і подати особисто у відділ кадрів університету до 15 березня 2018 року.

За непред'явлення або несвоєчасне пред'явлення декларації вживаються адміністративні санкції (штраф) згідно зі ст. 172 КУ «Про адміністративне правопорушення».

Декларація про доходи зберігається і відділі кадрів в особистих справах суб'єктів декларування в закритому конверті формату А4.

Враховуючи вказані роз'яснення, у ЛДУФК декларацію повинні подавати:
-    декани та їх заступники:;
-    завідувачі кафедр, відділів, архіву, канцелярії;
-    директори та їх заступники;
-    керівники структурних підрозділів;
-    коменданти.

За консультативною допомогою для правильного оформлення та своєчасної подачі декларації працівники можуть звертитись до заступника начальника відділу ЕТВ Давиденко О.З. та провідного юрисконсульта  Чорній О.П.

Курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів І-ї та ІІ-ї категорії

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ІМ. ІВАНА БОБЕРСЬКОГО
 
Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського проводить курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів І-ї та ІІ-ї категорії
   
Навчання фахівців здійснюється за окремими навчальними планами. Термін навчання – з 17 січня 2018 року до 30 січня 2018 року. По закінченні навчання видається свідоцтво встановленого зразка.
 
Вартість навчання – 800 гривень для тренерів-викладачів ІІ-ї категорії, 850 гривень для тренерів-викладачів І-ї категорії. Оплата може здійснюватися на місці або по перерахунку.
Для зарахування на курси необхідно подати такі документи:
- заява;
- копія диплому про освіту;
- довідка (скерування) з місця праці.
Зацікавлених осіб прохання звертатися у деканат факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти ЛДУФК за адресою: вул. Костюшка, 11, місто Львів, 79007, телефон (032) 255-32-05. 
 
Декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти – Сидорко Олег Юрійович.

Типові форми бланків щодо підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників

 

Детальніше...