Правила користування ВБД

Віртуальна бібліографічна довідка (ВБД) здійснює пошук необхідної бібліографічної інформації в режимі «запит-відповідь». Користуватися послугами ВБД може будь-яка особа, що має доступ до мережі Інтернет, зареєстрована на сайті Дошки оголошень і пройшла авторизацію. Для всіх користувачів звернення до ВБД та отримання відповідей безкоштовне.
Згідно з правилами ВБД бібліографи не відповідають на некоректні запитання, запитання комерційного характеру (купівля, продаж), а також не дають інформацію на запитання, відповідь на які передбачає порушення чинного законодавства; не надаються готові реферати, твори, курсові та дипломні роботи, списки літератури до них, виконані завдання з навчальних дисциплін. Бібліограф ВБД має право видаляти некоректні запитання, ненормативні вислови. Довідка працює з 10.00 до 16.00 години 5 днів на тиждень (окрім суботи, неділі та святкових днів). Приймається 10 довідок на добу.
Запити виконуються за порядком їх отримання, протягом 1 доби, але, якщо запит складний і потребує додаткового часу і джерел пошуку, то користувачу повідомляють про те, що його в процесі виконання і за результатами пошуку дається повна відповідь. Тривалість виконання таких запитів – до 3-х днів.
Користувачі ВБД одержують посилання на інформацію як в мережі Інтернет, так і на традиційних паперових носіях (відомості про книги, підручники, журнальні та газетні статті). Джерелами інформації для бібліографів є інформаційно-пошукові системи: GOOGLE, ЯNDEX, RAMBLER, APORT. Використовуються також фонди ЛДУФК, електронні каталоги інших бібліотек, електронні версії періодичних видань, анотовані каталоги Інтернет-магазинів тощо.