ЛДУФК проводить підвищення кваліфікації різних категорій фахівців галузі фізичної культури і спорту та туризму:

Курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів І-ІІ категорій проводитимуться з

24.09.2014 року по 07.10.2014 року

Навчання  здійснюється  за  навчальними  планами  в  обсязі
108 годин. Термін навчання – 2 тижні. По закінченні навчання видається свідоцтво встановленого зразка.
Вартість навчання – 700 гривень. Оплата може здійснюватися на місці або по перерахунку.

Для зарахування на курси необхідно подати такі документи:
-         заява;
-         копія диплому про вищу фізкультурну освіту;
-         довідка (скерування) з місця праці (для працевлаштованих).

Зацікавлених осіб прохання звертатися у деканат факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти ЛДУФК за адресою: вул. Костюшка, 11, м. Львів, 79007, телефон (032) 255-32-05.

Декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти -  Сидорко Олег Юрійович.