Шановні студенти 1 курсу ФПЗО

Настановча заліково-екзаменаційна сесія триватиме з 20.10.2021р. до 29.10.2021р. Сесія проходитиме за дистанційною формою навчання.

Для отримання інформації та проходження сесії у дистанційному режимі студентам необхідно зареєструватися на сайті дистанційного навчання ЛДУФК ім. І.Боберського (дивитись інструкцію для реєстрації та першого входу до системи).

Уся інформація щодо вивчення та складання форм контролю з начальних дисциплін, а також проведення сесії (лекцій, семінарських, практичних занять тощо) подаватиметься на сайті дистанційного навчання та електронній дошці оголошень сайту університету.

Просимо студентів до початку сесії зареєструватися та  перевірити доступ до сайту дистанційного навчання.

Деканат